Vállalati üzemorvos

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Foglalkozás-egészségügyi orvosi alkalmassági vizsgálatok és szűrővizsgálatok elvégzése

A munkahelyek és munkaállomások elemzése egészségügyi kockázatok szempontjából, illetve a munka egészségre gyakorolt hatásának felmérése

Egészséges munkahelyek és munkaállomások kialakításának támogatása ergonómiai feltételeket figyelembe véve

Foglalkozás-egészségügyi és munkahely higiéniai eljárások tervezése és megvalósítása, a COVID miatt új folyamatok kialakítása

Tanácsadás, betegellátás

A vizsgálati eredmények alapján kiértékelések, összefoglalók, prezentációk és riportok készítése, kommunikálása

Dolgozók orvosi támogatása külföldi telephelyekre történő kiutazások során

Munkahelyi balesetek és foglalkozásbeli betegségek kivizsgálása, a szükséges intézkedések meghatározása

Részvétel a megváltozott munkaképességű dolgozók rehabilitációs tervének kidolgozásában, illetve a betegállományból történő visszatérés során részvétel a rehabilitációs terv kidolgozásában

Részvétel az egészségmenedzsment csapat projektjeiben, egészségügyi stratégiák kialakítása és támogatása, részvétel az előbbiek kidolgozásában, új folyamatok és koncepciók bevezetése és működtetése

Elvárások

Orvosi végzettség

Munkaegészségügyi szakorvosi képzettség, érvényes engedély

Legalább 3 éves aktív tapasztalat üzemorvosként

Autóipari vagy multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny

Utazás egészségügyi ismeret előny

Kommunikációképes német vagy angol nyelvismeret előny

MS Office ismeret

Jó kommunikációs készség

Szabályszerű, etikus, korrekt magatartás

Csapatjáték

Pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség

Amit kínálunk

Javadalmazás:

Kiemelkedő bérezés és cafeteria

Éves bónusz

Nyugat-európai vállalati kultúra, támogató légkör

Önálló döntéshozatal, munkafolyamatok kialakítása

Modern épület és felszerelés

Munka-magánélet egyensúly

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest