Művezető állványozási területre

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • a projektben résztvevő zömében külföldi állványozó alvállalkozók munkájának felügyelete, irányítása, tervszerű ellenőrzése minden olyan kérdésben, amely a teherhordó állványokkal és magasban történő munkavégzéssel jár.
  • komplex cső- és illeszkedő típusú állványok ismerete, tervrajzainak önálló feldolgozása, munkafeladatok kiadása ezek alapján.
  • az esetlegesen váratlanul fellépő problémás esetek kezelése, megoldásának elősegítése,
  • hatósági ellenőrzések során nyújtott hatékony együttmüködés.

Elvárások

  • Minimum középfokú angol nyelvtudás,
  • Legalább 5 éves építkezéseken állványozóként szerzett tapasztalat,
  • Jártasság az állványozási felszerelések valamint komplex állványrendszerek ellenőrzésében,
  • az ehhez kapcsolodó műszaki tervek önálló feldolgozása.

Amit kínálunk

  • kiemelkedő kereseti lehetőség,
  • kitűnő referencia a jövőbeni munkavégzés szempontjából,
  • nemzetközi csapattal történő napi szintű együttmüködés, kapcsolatépítés, nyelvtudás bővítés lehetősége.

Munkavégzés helye

Tiszaújváros

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest