Alapanyag tervező diszponens

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése és nyomon követése
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Alapanyagellátás tervezése és a beszállítások monitorozása
  • Információk nyilvántartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Társosztályokkal történő szoros együttműködés
  • Készletek folyamatos optimalizálása, készletcélok meghatározása és elérése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (előny: gazdasági, műszaki, logisztikai terület)
  • Min. 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű aktív angol nyelvtudás
  • Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Proaktív és kezdeményező attitűd

Amit kínálunk

  • Munkába járás támogatása
  • Cafeteria
  • Stabil, hosszú távú munka
  • Ingyenes sportolási lehetőségek
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest