Laboratory Customer Engineer

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • A visszaküldött vezérlőegységek dokumentálása, analizálása
  • A vevők reklamációjának rögzítése SAP rendszerbe
  • Az egyes munkafolyamatok lépéseinek megalkotása
  • Társosztályokkal történő szoros együttműködés
  • Közreműködés a 8D riportok megalkotásában és naprakészen tartásában
  • A reklamációk státuszának riportálása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-5 év tapasztalat Quality Management területén
  • Jártasság vevői reklamáció kezelésben és különböző analízisek végzésében
  • Autóipari tapasztalat
  • Minőségbiztosítási szabványok és módszerek ismerete (8D, Six Sigma, Ishikawa)
  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Stabil hátterű multinacionális vállalat
  • Részvétel egy épülő gyár kialakításában a kezdetektől fogva
  • Vadonatúj technológiák és termékek
  • Rugalmas munkarend

Munkavégzés helye

Debrecen

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest