Facility Manager

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Az új üzemeltetési kolléga fő fókuszában egy szerződés teljeskörű menedzselése, valamint egy junior kolléga mentorálása lesz.

Feladatok részletesen:

  • a vállalat egy meglévő szerződésének teljes körű menedzselése, azon a kiváló szolgáltatási szint biztosítása, a vállalati standardoknak, előírásoknak, szabályoknak, folyamatoknak megfelelően
  • beosztott munkatársak és alvállalkozók irányítása,
  • a szerződés pénzügyi helyzetének nyomon követése, számlák leigazolása, költségvetés tervezése,
  • erőforrásokkal történő gazdálkodás és tervezés
  • tevékenységének fontos eleme az alapszerződés által érintett szolgáltatások kibővítése, azaz pótmegbízások vállalása az adott Megbízótól,
  • ajánlatok és kalkulációk elkészítésében részvétel
  • emellett további 1 üzemeltető kolléga mentoring/coaching keretében megvalósított támogatása, ellenőrzése
  • együttműködés a vállalat más osztályaival
  • feladatai megvalósítása önálló, proaktív módon
  • kitűzött feladatok határidőben történő, költségkereten belüli, elvárt minőségben történő elvégzése és elvégeztetése, akadályoztatás esetén pótintézkedések meghozatala, illetve felettese felé történő jelzése

Elvárások

Az új kollégával szemben támosztott elvárások:

  • felsőfokú végzettség, preferáltan gépészmérnöki, (esetleg hangsúlyos FM tapasztalattal közgazdász végzettség)
  • többéves tapasztalat ingatlanüzemeltetés terén,
  • képesség az üzemeltetés pénzügyi tervezésében és elemzésében való részvételre,
  • folyékony, magas szintű, tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás,

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • versenyképes fizetés
  • cafetéria
  • vezetői tapasztalat szerzés, nemzetközi környezetben.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest