Tapasztalt könyvelő

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Feladataid lesznek:

- Cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátása

- Zárásokban való részvétel különböző ügyfelek számára

- Pénzügyi kimutatások készítése a magyar számviteli törvénynek megfelelően és adóbevallások készítése

- Hatóságokkal (KSH, MNB, NAV) való kapcsolattartás

- Számviteli kérdések megválaszolása

- Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel – szükség esetén utazás

- Egy 2-3 fős szakmai csapat munkájának irányítása

Elvárások

Amikkel rendelkezned kell:

- Főiskolai vagy egyetemi végzettség (előny: pénzügy/számvitel szak)

- 3-4 éves teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat

- Angol nyelv minimum középszintű ismerete írásban és szóban egyaránt

- Erős számítógépes ismeretek (World, Excel)

- Ügyfélközpontú szemlélet

- Alapos, részletorientált, pontos munkavégzés

- Előny: Navision program ismerete

Amit kínálunk

Ami vár rád:

- Hosszútávú karrierlehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi környezetben

- Fiatalos és motivált csapat

- Személyes és szakmai fejlődési lehetőség

- Versenyképes bérezés és juttatások

- Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest