Könyvelő

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • Gazdasági társaságok teljes körű önálló könyvelése
  • Adókalkulációk, adóbevallások elkészítése
  • Részvétel a beszámolók elkészítésében
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Aktív részvétel a havi és negyedéves zárásokban
  • Adatszolgáltatás a hatóságok felé
  • Közreműködés a könyvvizsgálatokban

Elvárások

  • Minimum középfokú pénzügyi végzettség
  • Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Közép szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés

Előnyt jelent:

  • Adótanácsadói képesítés
  • Integrált ügyviteli rendszerek ismerete (SAP, Navision)
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Biztos vállalati háttér, folyamatos szakmai támogatás

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest