Sales advisor (szerb vagy kínai nyelvtudással)

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • A betérő és visszatérő vevők magas színvonalú kiszolgálása
  • A vevőkör elégedettségének biztosítása
  • Termékek magas szintű ismerete, magabiztos bemutatása a vevők felé
  • A vállalat irányelveinek követése az értékesítési folyamatok során
  • Az after-sales folyamatok során is proaktív segítség nyújtás a vevők részére
  • Az ügyfelektől érkező visszajelzések/kérdések kezelése

Elvárások

  • Értékesítésben szerzett min. 5 év tapasztalat
  • Folyékony és magabiztos angol nyelvtudás
  • Sikerorientált egyéniség
  • Elhivatottság a luxus kategóriás kiegészítők iránt

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Exkluzív munkakörnyezet, a belváros szívében
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszútávú karrier lehetőség a világ egyik legismertebb luxus márkájánál

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest