Számviteli tanácsadó asszisztens

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Számviteli tanácsadási projektek támogatása az ajánlatkészítéstől a teljes lebonyolítási folyamat lezárásáig

IFRS standardek bevezetésében való részvétel

Senior szakértők támogatása adatelemzéssel, prezentációk előkészítésével

Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás és kommunikáció

Elvárások

Főiskolai/Egyetemi diploma pénzügy-számvitel vagy más gazdasági területen

Középfokú angol nyelvtudás

Analitikus készség, pontosság

Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú gondolkodás

MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

Fiatalos és motivált csapat

Személyes és szakmai fejlődési lehetőség

Versenyképes bérezés és juttatások

Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest