Olasz és angol nyelvű komplex ügyfélszolgálati munkatárs

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Több féle nyitott lehetőségünk közül egy videointerjú keretein belül közösen választjátok majd ki a számodra legmegfelelőbbet.

Preferenciádtól függően választhatsz :

-több telefonos, vagy írásbeli kommunikáció között

-pénzügyekkel/logisztikával kapcsolatos, vagy vásárlókkal/partnerekkel zajló kapcsolattartás között

Feladatköröd része lesz a választott ügyfélkörrel való kommunikáció, kapcsolattartás, problémamegoldás, szerződések, számlák kezelése.

Elvárások

magabiztos középfokú, vagy felsőfokú angol és olasz nyelvtudás

bármilyen területen szerzett diploma (pénzügyi, vagy közgazdász diploma előnyt jelent)

0-3 év tapasztalat, friss diplomásokat is várnak (Ne aggódj, mindenre megtanítanak!)

SAP-ban szerzett tapasztalat előny

csapatjátékos hozzáállás, proaktivitás, nyitott személyiség, motiváltság

Amit kínálunk

Partnereink széleskörű juttatási csomaggal jutalmazzák munkavállalóikat a versenyképes fizetés mellett:

kefetéria csomag

bónusz lehetőségek

nyelvi kurzusok, soft-, és hard skill tréningek

relax szoba és egyéb, egészséget támogató intézkedések

és még sok más

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest