Minőségügyi technikus

Randstad Hungary Kft

Feladatok

- Gyártás során a minőségügyi problémák kezelése. Kérdés esetén a termelés támogatása, mérnökség értesítése.

- Problémamegoldás, gyökérok feltárás koordinálása, együttműködve a társosztályokkal, kieső darabok, vevői reklamációk esetén. Azonnali intézkedések (blokkolás, válogatás stb.) megszervezése, nyomonkövetése.

- Reklamált, hibás termékek elemzése, termelés értesítése, hiba bemutatása. Selejtes termékek analízise.

- Mérnöki minták elkülönítése, kezelése. Kérdéses darabokról, felmerülő problémákról információ (kimutatások, fényképek, mintadarab stb.) továbbítása a rendszeres megbeszéléseken.

- Minőségügyi utasítások, hibakatalógusok és quality alertek készítése, oktatása.

- Egyszerű mérési riportok késztése. Gyártásindítási, gyártásközi ellenőrzések elvégzése.

- Adatgyűjtés, napi, heti és havi kimutatások, minőségügyi riportok készítése. Belső auditokon való részvétel.

- Új termékek bevezetésében való részvétel, próbagyártások nyomonkövetése, felügyelete.

Elvárások

- Legalább középfokú végzettség – műszaki terület előnyt jelent.

- Legalább egy év autóipari területen szerzett gyakorlat, minőségügyi területen való jártasság.

- Mérőeszközök használatában szerzett gyakorlat (pl. tolómérő), informatikai ismeretek.

- Pontosság, minőségügyi szemlélet, jó kommunikációs és döntési képesség, felelősségvállalás, motiváció.

- Fizikai állóképesség, 12 órás, 4 műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk

- versenyképes jövedelem (fix alapbér, műszakpótlék, jelenléti bónusz, cafetéria, túlóralehetőség, minden évben béremelés),

- szervezett buszjáratok a 4 műszakos munkarendhez igazodva Tiszaújváros, Mezőkövesd- Mezőcsát irányából is.

- Modern autóipari technológia, korszerű, tiszta környezet, stabilitás, hosszú távú lehetőség,

- Határozatlan idejű munkaszerződés, sikeres felvétel esetén azonnal a cég belső állományába történő belépéssel (Nem munkaerő kölcsönzés formájában történő foglalkoztatás)!

- ingyenes munkába járás tömegközlekedéssel: éves kombinált helyi bérlet, helyközi bérlet 100%-os támogatása,

- ötletmenedzsment rendszer,

- munkahelyi és családi rendezvények,

- ingyenes sportolási lehetőségek, kiterjedt dolgozói kedvezmény hálózat, családias hangulat.

- fejlődési /előrelépési lehetőség, cégen belül belső pályázatokon keresztül.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest