Adatbázis fejlesztő/üzemeltető

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Mik lennének a napi feladataid üzemeltetőként?

adatbázisok üzemeltetése, karbantartása

magas rendelkezésre állás biztosítása

mentések, visszatöltések

monitoring, hibák kezelése, tecketkezelés

Mik lennének a napi feladataid fejlesztőként?

szerver oldali fejlesztések PL/SQL vagy T-SQL nyelven

tárolt eljárások írása

tesztek elvégzése, dokumentáció elkészítése

Elvárások

üzemeltetési vagy fejlesztői tapasztalat a következő adatbázisok valamelyikével:

Oracle, MS-SQL, MySQL

adattárházas tapasztalat

Amit kínálunk

tanulási lehetőség

versenyképes jövedelem

változatos béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest