Bér- és tb ügyintéző Veszprém

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • Bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése
  • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése
  • Ügyfél-támogatási feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások

  • középfokú szakirányú iskolai végzettség
  • bérszámfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Előny: Nexon rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Kulturált irodai környezet, modern eszközpark
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Egyéni fejlődési lehetőség a piacvezetőnél
  • Piacvezetői multinacionális vállalati háttér

Munkavégzés helye

Veszprém, Budapest út

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest