Pénzügyi vezető / Gazdasági vezető

Randstad Hungary Kft

Feladatok

-Pénzügyi rendszer kialakítása, működtetése, fejlesztése

-Pénzügyi felelősség az eredményes működésért

-Pénzügyi auditok levezénylése

-Pénzügyi kontrolling rendszer koordinálása

-Adminisztratív tevékenységek felügyelete

-Aktív részvétel a stratégiai jellegű döntések előkészítésében, a pénzügyi terület képviselete

-Éves tervezés, rendszeres riporting feladatok ellátása

-Külső partnerekkel történő kapcsolattartás

-Adott esetben a gazdasági csapat irányítása

Elvárások

-Felsőfokú gazdasági / pénzügyi végzettség

-MIN 3 éves releváns szakmai tapasztalat pénzügyi/gazdasági vezetőként

-Tárgyalóképes angol nyelvtudás

-Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

-Határozottság, precizitás, rendszerszemlélet

-Erős informatikai ismeretek, különös tekintettel a táblázatkezelő és a vállaltirányítási alkalmazásokra

Amit kínálunk

-Versenyképes fizetés

-Fejlődési lehetőség

-Biztos vállalati háttér, folyamatos szakmai támogatás

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest