Python fejlesztő

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Ha rendelkezel egyetemi diplomával vagy ha nem..

Ha az angol nyelvtudásod legalább középszintű és nem okoz gondot számodra használni...

Ha ismerősek számodra az alábbi technológiák valamelyike és már van bennük tapasztalatod is:

Elvárások

Python programozási szakmai tapasztalat

Objektumorientált programozás szemlélet

SQL nyelv ismerete

Előnyt jelent:

Django framework tapasztalat

Angular framework ismerete

Linux operációs rendszer ismerete

MySQL/MariaDB, PostgreSQL, esetleg Oracle magas szintű ismerete.Fejlesztést támogató eszközök ismerete (pl. Eclipse, SVN, Git, Redmine)

Amit kínálunk

cafeteria

versenyképes juttatási csomag

egészség/nyugdíj biztosítás

bónusz lehetőség

sportolási lehetőség és kedvezmények

képzési és fejlődési lehetőségek (online és in-house)

menő irodai környezet

előrelépési és folyamatosan bővülő karrierlehetőségek

kíváló munkahelyi felszereltség és home office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest