Brand Manager

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Termékválaszték és stratégia meghatározása

Árazási struktúra kialakítása, kereskedelmi politika meghatározása

Új termék bevezetésének koordinációja

Belső képzések vezetése

Termékekre vonatkozó kommunikációs stratégia kialakítása és végrehajtása

Részvétel az éves tervek és a költségvetés kialakításában

A piaci szereplők, versenytársak, árak, termékek folyamatos figyelése

Riportok, analízisek

Elvárások

Egyetemi/főiskolai diploma kereskedelmi/közgazdasági vonalon

Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat

Jó kommunikációs és tárgyalási készség, csapatban való gondolkodás

Tárgyalás szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Hosszútávú fejlődési lehetőség

Fiatalos csapat

Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest