Vámspecialista

Randstad Hungary Kft

Feladatok

az induló és érkező szállítmányok nyilvántartásba vétele, a szükséges vámkezelések elintézése, az okmányok archiválása

a rakományok tartalmának vizsgálata, a szükséges vámzárak elhelyezése, Intrastat adatszolgáltatás

EKÁER rendszerben történő regisztrálás

közreműködés a vámvizsgálatnál, az áruk vámtarifaszámának meghatározása, jelentések, kimutatások készítése

folyamatok felülvizsgálata, fejlesztése, új folyamatok bevezetése

szoftver tesztelése, karbantartása, rendszerfejlesztővel való kapcsolattartás

termékdíj kimutatások elkészítése

A vámhoz kapcsolódó engedélyek felülvizsgálata, karbantartása, határidők figyelése

Garanciakezelés, elszámolás

Közreműködés utólagos ellenőrzéseknél

Gazdasági vámeljáráshoz kapcsolódó elszámolás elkészítése

Elvárások

érettségi, vámügyintézői végzettség

alapszintű angol nyelvtudás

vámügyintézésben szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat

számítógépes ismeretek (Word, Excel)

jó kommunikációs, jó problémamegoldó készség, pontosság

Előnyt jelent:

SAP ismeret

Régens ismeret

Amit kínálunk

szakmai és személyes továbbfejlődés

teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra

méltányos bérezés, béren kívüli juttatások

nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Tiszaújváros

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest