Forgalomtechnikai mérnök

Randstad Hungary Kft

Feladatok

- közutak, autópályák forgalomtechnikai tervezése

- bel-, és külterületi utak forgalom technikai tervezési feladatok ellátása, útirányjelző táblák méretezése, biztonsági berendezések tervezése

- tanulmányterv, engedélyezési terv, kiviteli terv és tender terv szintű szakterületi dokumentációk elkészítése

- engedélyeztetési feladatok ellátása

Elvárások

- építőmérnöki végzettség

- tervezői jogosultság előnyt jelent: KÉ-K, KÉA,

- kivitelezésben vagy tervezésben szerzett gyakorlat

- AutoCAD, Microsoft Office,

- tárgyalóképesség, jó kommunikációs készség

- megbízhatóság, precizitás, alkalmazkodó képesség csapatmunkához és szakági társtervezőkhöz

Amit kínálunk

- változatos feladatokat

- szakmai fejlődést biztosító munkakör

- versenyképes juttatási csomag

- munka és magánélet egyensúlya

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest