Műszakvezető helyettes

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • A termelésért felelős csapat tagjaként a termelő- és segédrendszerek kezelése, üzemeltetése (zárt- és kültéri munkavégzés)
  • A biztonságos munkavégzéshez szükséges követelmények betartása és betartatása
  • Szükség esetén teljes jogkörrel a műszakvezető helyettesítése, műszakvezetői feladatok ellátása annak távolléte esetén
  • Esetenként a műszakban dolgozók (7-8 fő) munkájának irányítása
  • A napi tervek teljesítésének biztosítása
  • A termelő területen megkövetelt tisztaság elérése, az ehhez szükséges feladatok elvégzése, koordinálása
  • A termelési tervnek megfelelő üzemeltetési feladatok elvégzése, koordinálása
  • Termékminőség felügyelete, működési paraméterek folyamatos betartásának biztosítása
  • Operatív, napi ellenőrzési és riportálási feladatok elvégzése, jelentés a műszakvezető felé
  • Biztonság- és folyamatfejlesztési javaslatok beterjesztése a műszakvezető felé
  • A területhez tartozó anyagok, segédanyagok kezelése, leltár napra készen tartása
  • Részvétel az új dolgozók oktatásában

Elvárások

  • Vegyipari vagy egyéb műszaki területen szerzett technikusi képesítés
  • Néhány éves szakmai tapasztalat
  • Biztonságos, önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó csapatjátékos
  • Megbízhatóság, pontosság, jó kommunikációs készség
  • Folyamatos, többműszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Környezettudatos vállalati háttér

Munkavégzés helye

Nyergesújfalu

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest