PR-Kommunikációs gyakornok

Randstad Hungary Kft

Feladatok

- Sajtószemle

- Kapcsolattartás médiapartnerekkel és ügynökségekkel

- Számlák kezelése, iktatása

- A Kommunikációs és a PR munkatárs munkájának segítése

- Asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások

-Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony marketing, kommunikáció vagy PR szakos egyetemi/főiskolai képzésen még minimum 1 évig

-Heti minimum 30 óra munkavégzés

-Stabil angol és/vagy német nyelvtudás

-Erős Office ismeretek, precizitás, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

-Fiatalos csapat

-Modern iroda

-Tanulási és fejlődési lehetőség

-Változatos és izgalmas feladatok

-Szakmai gyakorlat igazolása

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest