Transfer Pricing Advisor

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • Transzferár-kockázatok azonosításában, a meglévő transzferárak felülvizsgálatában, újra strukturálásában való segítségnyújtás multinacionális ügyfeleink számára
  • A transzferárakkal kapcsolatos, vállalatcsoportra vonatkozó irányelvek kidolgozása
  • Stratégiai dokumentációk elkészítése
  • Advance Pricing Agreement (APA) folyamatában való közreműködés
  • Adóhatósági eljárások lefolytatása és ellenőrzési tanácsadás, valamint a magyar előírásoknak megfelelő nyilvántartás elkészítése
  • Junior kollégák munkájának koordinálása, szakmai fejlesztése

Elvárások

  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Transzferárazás jogszabályi környezet ismerete
  • Transzferár-dokumentáció elkészítésében, felülvizsgálatában szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Agilitás, célorientáltság, csapatmunka
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok, inspiráló szakmai közeg
  • Együttműködő csapat
  • Személyes fejlődést támogató munkakörnyezet
  • Rugalmas munkavégzés és időbeosztás (Home Office)
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Jól definiált előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest