Vállalkozási előkészítő (épületgépészet-kivitelezés)

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • Különböző volumenű épülettípusok épületgépészeti-kivitelezési árajánlatainak, árkalkulációnak összeállítása
  • Költségvetések és költségvetési kiírások elkészítése
  • Tervdokumentációk, kapcsolási rajzok részletes feldolgozása
  • Mérések és anyagszámítások pontos elvégzése a terveknek megfelelően, mennyiségi ellenőrzések, tervek felülvizsgálata
  • Beszállítói ajánlatok bekérése, összehasonlítása, ártükör készítése
  • Műszaki tartalom összeállítása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, megrendelőkkel és tervezőkkel
  • Együttműködés a projektvezetőkkel és az építésvezetőkkel

Elvárások

  • legalább középfokú, épületgépész végzettség
  • 1-3 éves releváns tapasztalat árajánlatok összeállításában, projektek előkészítésében
  • MS Office, különösen Excel gyakorlat, költségvetési szoftverek felhasználó szintű ismerete
  • kiviteli tervek olvasásában, értelmezésében szerzett gyakorlat
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • komplex gondolkodás, rendszerszemlélet
  • erős problémamegoldó-képesség
  • monotonitás-tűrés
  • önálló, precíz és igényes munkavégzés

Amit kínálunk

  • változatos és kihívást jelentő munkák
  • szakmai támogatás, továbbképzések
  • biztos háttérrel rendelkező munkáltató
  • modern munkakörnyezet
  • szakmailag felkészült, összetartó csapat, támogató vezetés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest