Elektromos karbantartó

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Így néz ki egy napi munkanapod:

A vállalat gépparkjának elektromos karbantartása, ellenőrzése

Meghibásodott gépek javítása

Altív részvétel a megelőző karbantartásban

Karbantartási dokumentálások készítése

Mechanikus csapat támogatása

Elvárások

Aggályod van, hogy alkalmas lehetsz e? Olvasd végig elvárásunk egy jelölttel szemben:

Elektroműszerész VAGY villanyszerelő VAGY erősáramú berendezés szerelő végzettség

Villamos rajz olvasási készség

Gyártói környezetben szerzett tapasztalat

Felhasználási szitű (MS Office) számítógépes ismeretek

Folyamatos 12 órás munkarend vállalása

Amit kínálunk

Amiért érdemes jelentkezned az állásra

Versenyképes bérezés, extra pótlékokkal

Kiemelkedő cafetéria csomag

Negyedéves teljesítmény prémium (fixen minden negyedéves zárást követően)

Utazási támogatás, vállalati buszlehetőség

Egészésg- és önkéntés nyugdíj pénztár

Hiányzásmentes éves jutalom

Tanfolyamok igény szerint

Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat támogatása

Munkavégzés helye

Székesfehérvár, Budapest Bank, bástya utca

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest