Orvoslátogató - Veszprém és Győr-Moson-Sopron megye

Randstad Hungary Kft

Feladatok

A kijelölt régióban kapcsolattartás szakorvosokkal.

A látogatások megtervezése, lebonyolítása és a piaci információk visszacsatolása a cég felé.

A vállalat termékeinek promotálása, ismertetése az aktuális üzleti terv teljesítése érdekében.

Az orvosok részéről felmerülő kérdések megválaszolása.

Szakmai konferenciákon, továbbképzéseken történő részvétel, a megszerzett tudás gyakorlatba történő átültetése.

Adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

Legalább 2-3 éves orvoslátogatói/gyógyszeripari cégnél szerzett értékesítési gyakorlat

Csecsemő-és gyermekgyógyász szakorvosok körében aktív kapcsolati tőke preferált

Felsőfokú végzettség - egészségügyi/biológus/vegyész/dietetikus

B kategóriás jogosítvány, autóvezetési gyakorlat

Amit kínálunk

Nemzetközi cég

Minőségi termékkör

Folyamatos szakmai képzések

Munka-magánélet egyensúlya

Rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye

Győr-Moson-Sopron megye, Veszprém megye (Az állás utazást igényel)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest