NPL Projektvezető

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • Részvétel a stratégiai és operatív tervezésben
  • Felelősség a projektek költségvetéséért, valamint a gyártási folyamatok kialakításáért és optimalizálásáért
  • Gyári projektek lebonyolítása, beleértve a sortelepítéseket és sormozgatásokat
  • Új termékek bevezetése és az azzal kapcsolatos folyamatok biztosítása
  • Mintagyártások felügyelete
  • A területhez tartozó, naprakész dokumentumok biztosítás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség vagy projektmenedzsment képesítés
  • Min. 3 éves gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat
  • Projektekben szerzett több éves tapasztalat (vezetői tapasztalat előny)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Proaktív, rugalmas, stressztűrő, nyitott, határozott személyiség
  • Autóipari tapasztalat
  • Minőségbiztosítási szabványok és módszerek ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Stabil hátterű multinacionális vállalat
  • Részvétel egy épülő gyár kialakításában a kezdetektől fogva
  • Vadonatúj technológiák és termékek
  • Rugalmas munkarend

Munkavégzés helye

Debrecen

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest