Csoportvezető (szereldei területre)

Randstad Hungary Kft

Feladatok

- A csoportba tartozó munkavállalók napi munkájának koordinálása és részükre képzések biztosítása

- Egyedi alkatrészek felülvizsgálata

- Üzemeltetési utasítások betartása és betartatása

Elvárások

- Szakirányú végzettség (technikus végzettség előny)

- 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

- Német és/vagy angol tudás előny

- Németországi munkavégzés vállalása

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

- Kihívást jelentő multinacionális környezet

- Részvétel egy új gyártóüzem beindításában

- Külföldi betanulás lehetősége

- Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

Munkavégzés helye

Debrecen

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest