CNC élhajlító

Randstad Hungary Kft

Feladatok

- CNC lemezhajlító gép biztonságos működtetése

- Alapanyagok (fémlemezek) előkészítése

- Hajlítási műveletek végrehajtása a gyártási terv szerint

- A gyártásba illesztett minőségellenőrzési feladatok végrehajtása

- Előírt mérések elvégzése, dokumentálása

- Géphibák kezelése, alap karbantartási feladatok elvégzése

- Szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás

Elvárások

- Szakirányú, szakközépiskolai vagy szakmunkás iskolai végzettség

- 1-3 év fémipari vagy termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat

- Élhajlításban szerzett szakmai tapasztalat

- Többműszakos munkarend vállalása

- Külföldön történő betanulás vállalása

- Műszaki rajzolvasási készség, műszerismeret, anyagismeret

- Felelősségteljes, önálló precíz munkavégzés, megbízhatóság

- Komplex gyártási folyamatok átlátása

Amit kínálunk

- Kihívást jelentő multinacionális környezet

- Részvétel egy új gyártóüzem beindításában

- Külföldi betanulás lehetősége

Munkavégzés helye

Debrecen

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest