Mechatronikus

Randstad Hungary Kft

Feladatok

  • Szállítórendszerek; üvegmosó-, tisztító és szárító gépek; moduljainak összeszerelése
  • Alkatrészek összeszerelése leírás és műszaki rajz alapján

Elvárások

  • Mechatronikai,; alapvető elektomos ismeretekkel rendelkező gépszerelő, géplakatos, autószerelő, karosszéria lakatos vagy egyéb releváns szakmunkás végzettség (technikus végzettség előnyt jelent)
  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Hajlandóság Németországban való munkavégzésre az első néhány hónapban
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • -Műszaki rajz olvasása

Amit kínálunk

- Cafeteria és bónusz

- Multinacionális környezet

- Részvétel egy új gyártóüzem beindításában

Munkavégzés helye

Debrecen

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest