Vámosztály vezető

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Vámcsoport munkájának koordinálása a vállalat telephelyein, ami magában foglalja a vámügyintézőket és a vámspecialistákat,

Intrastat és Környezetvédelmi termékdíj ügyintézéshez kapcsolódó tevékenységek felügyelete,

A Vállalat teljes export, import forgalmának a felügyelete, a különleges vámeljárások használatával

Vámcsoport létszámigényének folyamatos követése a mérőszámok és üzleti forgalom alapján,

Koordinálja a rendszeres alapanyagokhoz, késztermékekhez, gépekhez, stb kapcsolódó vámkezeléseket,

A vámkezelések követésére alkalmas rendszert folyamatosan fejleszti,

Utólagos ellenőrzésekben való közreműködés,

Folyamatos belső ellenőrzések végzése, folyamatok fejlesztése,

Kapcsolatot tart fent a Nemzeti Adó- és Vámhivatal, Központi Statisztikai Hivatal, valamint a Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási szervezetek egységeivel, a vámkezelésben résztvevő harmadik féllel, társaságunk vevőivel, és képviseli a cég érdekeit,

Jelentések, kimutatások készítése,

Motiválja a beosztottait és fejleszti a képességeiket,

Engedélyeztetés (új és meglévő engedélyek) felügyelete.

Elvárások

Szakirányú és vámügyintézői végzettség (OKJ)

Minimum 5 éves vámszakmai tapasztalat

tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,

Minimum 2 év vezetői tapasztalat

Számítógépes ismeretek (Word, Excel),

jó kommunikációs, jó problémamegoldó készség, pontosság.

Előny jelent:

Regens szoftver ismerete

Szakirányú felsőfokú végzettség

Versenyszférában szerzett tapasztalat

Elektronikai iparágban szerzett ismeret

Amit kínálunk

Szakmai és személyes továbbfejlődés,

Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,

Méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,

Nemzetközi munkakörnyezet.

Munkavégzés helye

Tiszaújváros

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest