Összeszerelő munkatárs

Randstad Hungary Kft

Feladatok

- 4 műszakba, különböző területre keresünk operátor kollégákat, több miskolci gyártó céghez.

- van olyan cég, ahol egyből belső állományba tudsz tőlünk bekerülni, de van ahol kölcsönzésről lenne szó.

- a fizetés mindenhol más, részletek személyesen, vagy telefonon!

- az interjúra való felkészítésben, egészen a szerződéskötési folyamatig mindenben segítünk! :)

Elvárások

- Minimum 8 általános iskolai végzettség,

- Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,

- Többműszakos munkarend vállalása (4 műszak, 12 órás),

- Jó kézügyesség, látás, monotonitástűrés.

Amit kínálunk

- br. 271.442 Ft Ft elérhető juttatásokkal együtt (nettó 180.058 Ft). Emellé családi adókedvezmény igénybe vehető, valamint túlóra lehetőség is van!

- minden cég állja a bejárást tömegközlekedés esetén 100%-ban, Miskolc 80-100 km-es környezetében indítanak műszakos, ingyenes céges járatokat is!

- amennyiben mégis autóval szeretnél bejárni 15 Ft/km/fő jár, a átléped az egy napi oda-vissza út esetében az 50 km-ert, akkor nettó 24 Ft/km/fő jár.

- modern és innovatív technológia, tiszta és rendezett munkakörnyezet,

- fejlődési lehetőség, stabilitás, hosszú távú lehetőségek.

Határozatlan idejű munkaszerződés.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest