Supply Chain Management munkatárs

Randstad Hungary Kft

Feladatok

Ellátási lánc kialakítása és átültetése a gyakorlatba a beszállítótól egészen a gyártósorig

A termelés folyamatos anyagellátása és a zavartalan gyártás biztosítása

Beszállítói értékelések lefolytatása, szükséges intézkedések megtétele

Logisztikai folyamatok ellenőrzése és optimalizálása az ellátási lánc kiváló működése érdekében

Gyártáshoz szükséges alkatrészek beszerzése

Elvárások

Logisztikai, gazdasági, mérnöki vagy hasonló területen folytatott tanulmányok

Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban

Logisztikai területen szerzett tapasztalat előny

Angol nyelvtudás előny

Ideális esetben SAP ismeret

Folyamatorientáltság, csapatszellem, kezdeményezőkészség

Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

Modern, multinacionális környezet

Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatások széles palettája

Változatos feladatok és szakmai kihívás

Fiatalos, lendületes csapat

Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest