Trade communication and training specialist

Dohányipari területen tevékenykedő nemzetközi vállalat csapatába keresünk új kollégát Trade Communication and Training Specialist pozícióba Északnyugat-Magyarország régióra.

Feladatok

  • trade marketing anyagok fejlesztése és elkészítése központi előírások alapján (offline és online formában)
  • központból érkező marketing anyagok fordítása, lokalizálása
  • marketing ügynökségekkel és nyomdával való együttműködés
  • tréning programok kidolgozása (ügyfélkommunikáció, termékismeret, stb.)
  • on-the-job és tantermi képzések lebonyolítása (új belépő és tapasztalt képviselők illetve viszonteladók számára egyaránt)
  • kereskedelmi stratégia megvalósulásának támogatása a régióban
  • tréningek sikerének visszamérése, szükség esetén fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • irodai és területi munkavégzés
  • projektekben való részvétel

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 3-5 éves tapasztalat tréningek tartásában tréner/szakmai mentor/coach munkakörben, üzleti környezetben
  • érdeklődés a marketing és a sales területe iránt, előnyt jelent értékesítési csapatvezetőként vagy trade marketing területen szerzett tapasztalat
  • északnyugat-magyarországi vagy budai lakhely
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • utazási hajlandóság
  • Microsoft office eszközök magabiztos használata

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • növekvő, stabil vállalat
  • szakmai kihívások
  • sokszínű munkakör

Munkavégzés helye

Magyarország (Az állás utazást igényel)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest