Projektmenedzser

Partnerünk egy modern szemléletet képviselő energetikai szolgáltató és kereskedő vállalat. Üzleti tevékenysége kiterjed a megújuló és a földgáz-energiahordozókon alapuló energiatermelésre, az energiakereskedelemre, valamint a vállalatok számára történő, személyre szabott energetikai szolgáltatásokra, fejlesztésekre. A társaság ügyfelei számára megbízható, környezettudatos, a megújuló energia fenntartható hasznosításán alapuló energiaellátást biztosít.

Feladatok

Az új projektmenedzser kolléga fő fókuszában beruházási, karbantartási és egyéb projektek end-to-end levezénylése lesz.

A feladatok részletesen:

  • Részvétel a vállalkozási stratégia kidolgozásában, beleértve a piackutatást, piacelemzést, valamint a versenytárs elemzést;
  • Kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekkel;
  • A kijelölt projektnél a vállalkozási szerződések előkészítése, beleértve a
szerződéses struktúra kialakítását, az ajánlatok készítését, illetve bekérését - értékelését, valamint a szerződéses tárgyalásokat;
  • A kijelölt beruházási projekt esetében a projekt struktúra kialakítása, az
energetikai és gazdasági kalkulációk (üzleti terv Kontrolling területtel) elkészítése, a vállalkozási és szolgáltatási szerződések előkészítése;
  • A projekt megvalósításának vezetése;
  • A projekt terv-tény nyomonkövetése;
  • Határidő és eredmény felelősség a projekt előkészítéséért és megvalósításáért;
  • Több szervezeti egységet érintő projektnél részvétel (feladatmegosztás szerinti feladatok elvégzése) az adott projektteam munkájában, illetve kijelölése esetén a projektteam munkájának vezetése;
  • A beosztott munkavállalók részére feladatok kiosztása, munkájuk támogatása, szervezése és ellenőrzése;
  • A divízió működését meghatározó vagy érintő szabályozásokhoz javaslattétel.

Elvárások

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • gépész- vagy villamosmérnöki végzettséggel (közgazdasági végzettség előnyt jelent)
  • Energetikai rendszerek terén szerzett ismeretekkel;
  • Közgazdasági ismeretekkel;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudással (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Energetikai területen szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalattal;
  • Felhasználói szintű MS Office és MS Project ismeretekkel;
  • Jó kommunikációs képességekkel;
  • Kiváló döntéshozói és problémamegoldó képességgel;
  • B kategóriás jogosítvánnyal.

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem, Cafeteria juttatás, teljesítményfüggő bónusz;
  • Biztonságos és korszerű munkakörülmények, hosszútávú munkalehetőség;
  • Lendületes, együttműködő csapat;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, úgy pályázatát a "jelentkezem" gombbal tudja elküldeni.
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest