IT Project Manager

Ügyfelünk egy magyar tulajdonban lévő, a szakterületén piacvezető, 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkező vállalat. Szolgáltatást nyújtanak kereskedelmi rendszerek fejlesztésében, honosításában, bevezetésében, üzemeltetésében illetve támogatásában.

Feladatok

  • Új és már futó informatikai fejlesztések támogatása, projektek koordinálása
  • Beérkezett ügyféligények kezelése, szelektálása, priorizálása
  • Árajánlatok összeállítása a projektcsapattal együttműködve
  • Költségvetés, erőforrás-allokáció tervezése és követése
  • Projektterv készítése
  • Fejlesztési ütemek definiálása és koordinálása
  • Projektek szakmai vezetése
  • Kockázat menedzsment: kockázatok kezelése, időben történő azonosítása, elkerülő megoldások biztosítása, szükség esetén eszkalációja
  • Változásmenedzsment: a projekt változásainak kezelése, a vállalati folyamatok alapján
  • Vezetői döntések előkészítése, támogatása
  • Riportok készítése a projektek aktuális állásáról
  • Határidők, prioritások és üzleti célok megfelelő kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és a projektcsapattal

Elvárások

  • 3+ év szakmai tapasztalat szoftverfejlesztési és/vagy szoftverbevezetési projektek menedzselésében
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban, írásban
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Párhuzamosan futó projektek irányítására való képesség
  • Ügyfélkezelésben való jártasság: ügyfelek igényeinek megértése, igények rendszerezése
  • Tervezési és dokumentálási készség
  • Felelősségteljes, precíz, pontos munkavégzés
  • Üzleti folyamatokban és rendszerekben való gondolkodás

Amit kínálunk

  • Kedvező juttatási csomag
  • Izgalmas projektek

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Anett Németh
+36308837464
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest