Műszaki projektmenedzser

Magyarország egyik legjobb munkahelye és legismertebb munkáltatója megbízásából keressük új munkatársukat, akinek feladata elsősorban a cég által üzemeltetett intézmények (bevásárlóközpont; irodaház; sportaréna; kulturális intézmény stb;) épületeinek felújítási programjának végrehajtásában való aktív részvétel, a projektek szakmai irányítása és felügyelete.

Feladatok

  • Tenderkiírások, ajánlatok véleményezése
  • Költségvetés és erőforrás tervezés, előkalkulációk készítése
  • Tervezési folyamat koordinálása
  • Kiviteli tervek véleményezése, jóváhagyása
  • Műszaki kivitelezések felügyelete, átvétele
  • Hibafeltárás irányítása
  • Státuszjelentések készítése
  • Korszerűsítési javaslatok készítése
  • ArchiCAD és Excel adatbázisok kezelése

Elvárások

  • Építész- vagy építőmérnök végzettség
  • ArchiCAD felhasználói szintű ismerete
  • Legalább 1 év projektmenedzsmentben és tenderezésben szerzett gyakorlat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Ügyfélközpontú attitűd
  • Kezdeményezőkészség, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Fit-outban szerzett tapasztalat előny
  • BIM szerver felépítésében és működtetésében szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munka - magánélet egyensúlya
  • Kihívásokkal teli feladat, páratlan tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Virág Zsuzsanna
[email protected]
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest