Toborzási Vezető

Turisztikai szektorban lévő partnerünk számára keresünk a toborzási stratégia kialakítására és működtetésére tapasztalt szenior kollégát, Toborzási Vezetőt!

Feladatok

  • A jelenlegi toborzási folyamat és rendszerek felülvizsgálata és fejlesztése/újradeifinálása
  • Cégszintű toborzási stratégia kialakítása HR Business Partnerekkel együttműködve
  • Teljes toborzási folyamat, eszközök felügyelete, koordinálása
  • A toborzás céljainak legmegfelelőbb hirdetési csatornák, eszközök, lehetőségek feltérképezése és bevezetése
  • Új toborzási módszertan, technikák kialakítása és bevezetése
  • Toborzási folyamatot támogató ATS rendszer működtetése, fejlesztése
  • Toborzási mutatók kialakítása- KPI, azok mérhetőségének kialakítása és folyamatos nyomon követése
  • Utánpótlási nevelési program kialakításában és működtetésében való részvétel
  • Karrier- és állásbörzék megszervezése, részvétel megtervezése és megszervezése
  • Belső kommunikációs osztállyal való szoros együttműködés Employer Branding tevékenységgel kapcsolatban.

Elvárások

  • Toborzás- kiválasztásban, eltöltött minimum 3 év
  • Toborzási stratégia kialakításában szerzett tapasztalat
  • Gyakorlati tapasztalat közösségi média csatornák kezelésében, azokon keresztül végrehajtott keresési kampányok irányításában, megtervezésében
  • Folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség, folyamatos kihívásokkal, sokrétű projektekkel
  • Önállóságra és alkotásra való lehetőség
  • Szuper csapat, változásra nyitott környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Dorka Bartók
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest