Épületgépész projektvezető

Piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat, elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget Épületgépész projektvezető pozícióba budapesti lokációval.

Feladatok

  • Épületgépészeti projektek végrehajtásának, kivitelezésének vezetése, egységének képviselete
  • Részvétel az ipari energetikai projektek műszaki koncepciójának kidolgozásában, megvalósításában
  • Részvétel ajánlatok készítésében
  • Alvállalkozók versenyeztetése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel, és az alvállalkozókkal
  • Generálkivitelezés mérnöki támogatása
  • Kivitelezési munkák szervezése, a telepítési beüzemelési, működtetési és karbantartási előírások elkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (épületgépész mérnöki diploma)
  • Épületgépészeti, energetikai területen, technológiai rendszerek kivitelezésében vagy beruházásában szerzett legalább 5-10 éves tapasztalat
  • Megbízható MS Word, Excel és AutoCAD ismeretek
  • Kimagasló precizitás és megbízhatóság
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Előny: felelős műszaki vezetői jogosultság, valamint aktív, tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • A vállalat növekedéséből eredő kihívások
  • Kiváló karrierlehetőség
  • Dolgozói kedvezmények
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Barta Noémi
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest