Gépkezelő karbantartó

dunaharaszti telephellyel rendelkező, nemzetközi partnerünk részére keresünk GÉPKEZELŐ KARBANTARTÓT

Feladatok

  • a palackozó gépsor üzemeltetése és karbantartása
  • minőségügyi eljárások megismerése, elsajátítása, a kiemelten magas minőségi követelmények betartása
  • működtetett gépek, berendezések tisztán és rendben tartása
  • a pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • műszaki területen szerzett szakközépiskolai vagy szakmunkás végzettség
  • 2-3 év termelésben szerzett tapasztalat
  • remek problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • folyamatos, de kiszámítható műszakrend vállalása (3*12 óra)

Előny
  • élelmiszeripari tapasztalat, palackozóüzemi gyakorlat
  • angol vagy német alapfokú nyelvtudás
  • műszaki, villamos szakirányú, elektroműszerész vagy élelmiszeripai végzettség

Amit kínálunk

  • olyan termékek gyártásában vehetsz részt, amelyet a világon mindenhol ismernek és szeretnek
  • hosszú távú munkalehetőség
  • béren kívüli juttatások: bónusz, kiemelt műszakpótlék, cafeteria, magán orvosi ellátás
  • céges buszjárat több irányból
  • bejárási támogatás

Munkavégzés helye

Dunaharaszti

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Gál Tímea
+3630 265 4390
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest