Komissiozó

Partnerünk 2004 óta működik. Alcatel, GE, SIEMENS és SENCOR fix vonalas telefonkészülékek, SENCOR szórakoztató elektronikai és háztartási készülékek kizárólagos disztribúcióját végzi.

Feladatok

Nem szeretsz ücsörögni? Szereted a teret magad körül? A 3 műszakos munkarend nem a te pályád?

Van egy jó hírem!

Téged keresünk!

Szigetszentmiklósi partnerünkhöz keresünk pörgős kollégákat komissiozó munkakörben.

A napod így néz majd ki:

Megérkezel reggel 8 órára, a vezetőd tart egy gyors eligazítást, és mehet is az árúk összegyűjtése, PDA segítségével. Esetleg jön egy kamion, azt természetesen le kell pakolni. Ha szeretnél egy picit levegőzni, ki tudsz menni egy 5 percre. ebédelni is tudsz nyugodtan, erre 1 órád is lehet, ha szeretnéd. Délután az összeszedett termékeket dobozoljátok, és készítitek elő a szállításra.

Elvárások

Szeretnénk, ha rendelkeznél:

  • 8 befejezett általános iskolai tanulmánnyal
  • bírjad a talpalást, mert 3400 nm-en lehet jönni-menni
  • 2-15 kg-os termékeket kell mozgatni, szükséges a jó erőnlét
  • örülünk, ha csapatjátékos is vagy

Amit kínálunk

  • motiváló bér
  • 1 műszakos munkarend
  • tényleg jó kollektíva

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Piroska Déri

[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest