Minőségirányítási munkatárs – vevői kapcsolattartó

Német autóipari partnerünk fő profilja hűtő-fűtő (H/C) gumitömlők gyártása és értékesítése az autóipar és kamion szegmens számára, ezen felül szintén az autóipar számára üzemanyag vezetékeket állít elő.

Feladatok

  • kapcsolattartás a vevőkkel, vevői reklamációk kezelése, nyomon követése (vevői portálok használata)
  • minőségügyi feladatok ellátása a futó projektben (szükséges dokumentációk elkészítése, rendszerbe illesztése)
  • minőségtervezés
  • folyamatok optimalizálása, gyártástámogatás
  • auditok során való közreműködés
  • folyamatos kapcsolattartás külső és belső partnerekkel

Elvárások

  • műszaki felsőfokú végzettség vagy minőségirányítási szakirányú végzettség
  • angol nyelv aktív, tárgyalási szintű ismerete
  • stabil ISO 9001 ismeret (ISO/TS 16949 ismeret előny)
  • haladó MS Office felhasználói ismeretek
  • csapatmunka, proaktivitás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség, terhelhetőség
  • innovatív gondolkodásmód

Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • autóiparban szerzett tapasztalat
  • kommunikációképes német nyelvismeret
  • projektmenedzsment terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • nagy múltú, nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • versenyképes jövedelem és béren felüli juttatási csomag
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása naprakész technológia mellett
  • nemzetközi karrierlehetőség
  • profi szakemberek, támogató csapat

Munkavégzés helye

Makó

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Eszter Potyka
[email protected]
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest