Erősáramú villanyszerelő

Ipari karbantartással foglalkozó partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi pozíciókba:
elektrikus, villanyszerelő, műszerész

Feladatok

  • Biztosítja a 0,4 kV-os állomás(ok) villamos elzárt kezelőtereiben lévő 0,4 kV-os elosztó berendezések (erőátviteli-, világítási-, fűtés- és karbantartási elosztók stb.) és további terepi elosztó berendezések, valamint villamos készülékek üzemeltetésével kapcsolatos operatív feladatok ellátásához szükséges helyszíni ügyeleti szolgálatot.
  • Folyamatosan figyelemmel kíséri az állomással és az elosztó berendezésekkel kapcsolatos eseményeket.
Műszakonként bejárással ellenőrzi az állomás(ok) berendezéseit, és azt dokumentálja.
  • Elvégzi a szükséges kapcsolásokat, feszültségmentesítéseket, feszültség alá helyezést, földelést az érintett berendezéseken.
  • Felelős az állomás biztonságos és folyamatos üzemeltetéséért.
  • Biztosítania kell a rendszerek hatékony működését és rendelkezésre állását.
  • Üzemzavar esetén megkezdi a hibaelhárítást

Elvárások

  • Villamos gép és berendezés valamint villamos alállomás kezelői/villamosmű kezelői/villanyszerelői bizonyítvány,
  • villamos területen szerzett munkatapasztalat,
  • felhasználó szintű számítógépes felhasználói ismeretek,
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés,
  • műszakos munkarend vállalása.

Előny:
  • érettségi bizonyítvány,
  • 3-5 év szakmai gyakorlat,
  • robbanásbiztos villamos berendezések kezelésére jogosító végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnológiai ismeretek
  • gépkocsi vezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • 1 műszakos munkavégzés (később előfordulhat 2 műszak),
  • bejelentett hosszú távú stabil munkahely,
  • versenyképes bérezés,
  • cafeteria.

Munkavégzés helye

Tiszaújváros

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Hircsu Nóra

Jelentkezni az alábbi linken, vagy a [email protected] e-mail címen önéletrajz elküldésével (tárgyban a pozíció megjelölésével) lehetséges.
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest