HR Business Partner

Baranya megyei munkavégzéssel HR Business Partnert keresünk élelmiszeriparban tevékenykedő partnerünk részére.

Feladatok

  • Az adott terület HR stratégiájának kialakításában való együttműködés
  • Az üzleti igényeknek megfelelő HR projektek kidolgozásában és elindításában való részvétel
  • Teljesítmény növelésével kapcsolatos HR folyamatok segítése
  • Szoros együttműködés a támogatott vezetőkkel, illetve HR munkatársakkal
  • A potenciális jövőbeli vezetők azonosítása, fejlesztése, karriertervezése és megtartása
  • Aktív szerepvállalás a létszámtervek kialakításában, és ezek betartásában
  • Teljesítményértékelés keretében a vezetők üzleti céljai elérésének támogatása
  • Részvétel a toborzási folyamatokban/HR rendszerek kialakításában/létszámleépítéssel együtt járó átstrukturálásban/
  • Szakmai vezetők támogatása béremelési/bérfejlesztési döntésekben

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Min. 4 év HR területen szerzett tapasztalat
  • Kapcsolódó jogszabályok és Mt. ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Proaktív, határozott személyiség, komplex gondolkodás

Amit kínálunk

  • Versenyképes havi bruttó alapbér
  • Cafeteria juttatás
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon
  • Tanulási és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Baranya megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Gabriella Plóza
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest