Könyvelő

Multinacionális cégek magyarországi leányvállalatainak könyvelése belvárosi, modern irodában, nyelvtudás nélkül?
Várjuk azon teljes körű könyvelők jelentkezését, akik számára vonzó a fenti a lehetőség!

Feladatok

Ügyfeleid többsége olasz tulajdonú cég lesz, számos területre lesz rálátásod és rengeteged fogsz tudni tanulni és fejlődni mert a feladataid:
  • Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel;
  • Teljes körű könyvelési feladatok;
  • Az ügyfelek bevallási és beszámolási kötelezettségeinek pontos teljesítése;
  • Az ügyfelek felmerülő számviteli problémáira kész megoldások ajánlása.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség;
  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem szükséges);
  • Legalább 2 éves teljes körű könyvelési tapasztalat;
  • Könyvelőirodai tapasztalattal;
  • Terhelhetőség, precizitás, pontosság

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezetet (ízig, vérig olasz, magyar, német kollégák)
  • Belvárosi iroda, közel a Fővám térhez
  • Tanulási és fejlődési lehetőség (sok ügyfél, változatos feladatok)
  • Tanácsadói szerep

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Laura Meláth
[email protected]
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest