Befektetési menedzser

Amennyiben érdekel a befektetési terület, jól beszélsz angolul és magabiztos pénzügyi ismeretekkel rendelkezel, jelentkezz partnerünkhöz befektetési menedzser pozícióba.

A bővülő csapatban több nyitott pozíció is betöltésre vár, juniortól szenior szintig.

✓ a régió egyik legaktívabb és legnagyobb kockázati tőke alapkezelője
✓ dinamikus környezet
✓ start-up világ
✓ befektetési terület/investment
✓ fejlődési lehetőség

Feladatok

  • potenciális portfólió vállalatok vizsgálata, értékelése
  • befektetés teljes körű előkészítése és önálló lebonyolítása
  • részvétel a portfólió vállalatok stratégiai irányításában, rendszeres kapcsolattartás
  • üzleti tanácsadás a céltársaság részére, akár külső szakértők bevonásával
  • riportok, elemzések, minősítések, beszámolók elkészítésében való részvétel
  • inkubátorházakkal, mentorokkal, befektetési partnerekkel való kapcsolattartás
  • szakmai eseményeken való részvétel, esetleg prezentáció

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügy MSc végzettség előny)
  • aktív felsőfokú angol nyelvismeret
  • legalább fél év munkatapasztalat pénzügyi területen
  • pénzügyi mutatók gyakorlati ismerete és ezek elemzésében szerzett tapasztalat
  • alapvető cégértékelési és cégjogi ismeretek
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • start-up világ iránti érdeklődés

Amit kínálunk

  • nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
  • dinamikus, összetartó csapat
  • részvétel egy újonnan alakuló szervezet felépítésben
  • versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő cafeteria, bónusz)

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Boglárka Horváth
[email protected]
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest