Raktári műszakvezető

Európa egyik vezető élelmiszer-logisztikai céghálózatának üllői raktárába keresek talpraesett és lelkes, targoncás jogosítvánnyal rendelkező RAKTÁRI MŰSZAKVEZETŐT

Feladatok

  • az árukiszedők munkájának koordinálása és irányítása
  • a vevői megrendelések rendszerezése és összeállítása
  • a vevői megrendelések kiszállításhoz való előkészítése
  • beérkező áru kirakodásának irányítása
  • leltár koordinálása és lebonyolítása
  • a minőségbiztosítási és biztonsági előírások végrehajtása

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • raktár-logisztikai és áruösszekészítési tapasztalat
  • alapos élelmiszerlogisztikai ismeretek
  • élelmiszer-logisztikában – preferáltan FMCG területen – szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • nagyfokú elkötelezettség a minőségügyi és költséghatékony megoldások iránt, nagyon jó kommunikációs készség, megbízható és felelősségtudatos személyiség
  • középfokú angol és/vagy német nyelvismeret előnyt jelent
  • targoncavezetői jogosítvány és/vagy tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes bér
  • utazási/bejárási támogatás
  • munkaruha biztosítása
  • nincs cégen belüli hierarchia, valamennyi vezetővel közvetlenül lehet együttműködni :)
  • intenzív betanulási időszak biztosítása
  • folyamatos szakmai fejlődés egy fiatal nemzetközi csapatban

Munkavégzés helye

Üllő

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Gál Tímea
[email protected]
+3630/265-4390
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest