Stratégia beszerző

Megbízónk számára - stratégia beszerző - pozícióba keresünk munkatársat, aki megbízható, tárgyalásban jártas és szívesen tartozna egy főként logisztikai tevékenységet végző budapesti központú vállalatnál.

Feladatok

  • Elsősorban szolgáltatásokhoz kapcsolódó kategóriák beszerzési folyamatának menedzselése
  • Megbízott kategóriákon belül a beszállítók és szerződések kezelése, proaktív hozzáállás a beszállítói kör bővítéséhez, fejlesztéséhez
  • Beszerzési tervek összeállítása, riportok készítése
  • Beszerzésre kerülő szolgáltatások és eszközök felülvizsgálata, kezelése és optimalizálása

Elvárások

  • Szolgálatás beszerzésben több éves releváns tapasztalat
  • Kiváló tárgyaló- és kapcsolatépítő készség
  • Döntésképesség és felelősségvállalás
  • Kezdeményező hozzáállás
  • Gyors problémamegoldó készség
  • Nyelvtudás nem szükséges a pozíció betöltéséhez
  • SAP ismerete előny, de nem elvárás

Amit kínálunk

  • Béren kívüli juttatások
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő feladatok
  • Családbarát iroda
  • Stabil, megbízható vállalati háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Ivett Szőke
[email protected]
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest