Termelési csoportvezető

Globálisan szemléled a folyamatokat? Van csoportvezetési tapasztalatod? Szívesen vállalsz felelőséget és szeretnél modern gyártó környezetben dolgozni? Akkor ez a Te lehetőséged!

Alpine Európai Elektronikai Ipari Kft Biatorbágyi telephelyére Termelési csoportvezetőket keresünk.

Feladatok

  • Soron dolgozó munkatársak irányítása
  • Napi elvárt darabszám teljesítése
  • Selejt célok tartása
  • Támogató területek értesítése probléma esetén
  • Sor folyamatos gyártásának biztosítása
  • Anyagkészletek megfelelő szinten tartása
  • Dolgozók személyes ügyeinek intézése
  • Leltár alkalmával az alkatrészek, termékek átlátható, pontos és gyors rendszerezése
  • Műszakkezdéskor a sor indítása, napi gyártási tervek ismertetése a dolgozókkal

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Számítógépes ismeretek
  • Határozott személyiség
  • Csapatmunkára való hajlam
  • Egymás megbecsülése, felelősségvállalás
  • Elkötelezettség, elhivatottság
  • Hatékony munkaszervezés, minőségtudat
  • 5+2-es (2 vagy 3 műszakos) munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség, megfelelő betanítás mellett
  • Szállás: 3 ágyas szobák (minimum 100 km távolságra lakóknak tudjuk biztosítani)

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Amennyiben élnél a lehetőséggel, kattints a JELENTKEZEM gombra! A regisztráció csak pár percet vesz igénybe.

Balog Zsuzsanna
[email protected]
0630/5400846
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest