Karbantartás Vezető

A világ harmadik legnagyobb sörgyártójának soproni üzemébe keresünk karbantartás vezetőt. Itt gyártják a hazánk legkedveltebb sörét, a Sopronit és Európa vezető sörmárkáját, a Heinkent ahogyan a hazai piacon árult egyik legnépszerűbb cider-t is.

Feladatok

• Karbantartási terv magas színvonalú végrehajtása használva a TPM PM pillér útvonalát
• Az ellátás mennyiségi és minőségi követelményeinek biztosítása, a PM (Megelőző Karbantartás) pillér vezetése
• A Heineken karbantartási előírásoknak való megfelelőség biztosítása
• Technikai támogatás, folyamatos együttműködés a társosztályokkal és a menedzsmenttel
• A sörgyári célokhoz illeszkedve az osztály és egyéni célkitűzések meghatározása
• A megelőző karbantartáshoz kapcsolódó üzleti célok, kulcsmérőszámok nyomonkövetése és ezek biztosítása

Elvárások

• Műszaki felsőfokú végzettség (villamos és/vagy gépészmérnök)
• Szakmai tapasztalat minimum 5-10 év
• Vezetői tapasztalat minimum 3-5 év
• Erős TPM szemlélet és ismeretek (PM)
• Karbantartási rendszerek kiépítésében, működtetésében szerzett tapasztalat
• Erős MS Office ismeretek
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

• versenyképes juttatási csomag (alapbér, bónusz, cafeteria)
• magánegészségügyi ellátás
• vállalati rendezvények

Munkavégzés helye

Sopron

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Zsuzsanna Virág
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest