Operátor

Multinacionális hátterű cég keresi új üzemébe kollégáit gépkezelő operátori pozícióban! Jól fizető állást keresel azonnali belépéssel, akkor ez a te lehetőséd! Gyors felvételi és belépési folyamatokkal várunk! Egyből céges dolgozóként kezdhetsz!

Teljes körű tájékoztatásért keress minket elérhetőségeink egyikén!

Feladatok

  • Gyártás folyamatos biztosítása
  • Termék minőségének biztosítása a gyártás közben
  • Termékek minőségi ellenőrzése
  • Termelő gépek kiszolgálása munkautasítások alapján
  • Működési probléma esetén azonnali jelzése az illetékesekkel

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend elvállalása
  • Felvételi eljáráson történő megfelelés
  • Egészségügyi alkalmassági

Megbízható és munkájára igényes kollégákat keresünk.

Amit kínálunk

Versenyképes alapbér
Fiy béremelés próbaidő után
Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlékok
Negyedéves teljesítményjutalom
Cafetéria csomag már belépéstől
Hiányzásmentes jutalom
Munkába járási támogatás

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Tímea Huppauer
06 30 258 1027
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.