CNC gépkezelő

Feladatok

  • CNC maró/forgácsoló gépek biztonságos működtetése
  • Alapanyagok (fémlemezek) előkészítése
  • Vágási műveletek végrehajtása a gyártási terv szerint
  • A gyártásba illesztett minőségellenőrzési feladatok végrehajtása
  • Előírt mérések elvégzése, dokumentálása
  • Géphibák kezelése, alap karbantartási feladatok elvégzése
  • Szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás

Elvárások

  • Szakirányú, szakközépiskolai vagy szakmunkás iskolai végzettség
  • 1-3 év fémipari vagy termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • CNC esztergálásban, forgácsolásban vagy marásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Külfölfön történő betanulás vállalása
  • Műszaki rajzolvasási készség, műszerismeret, anyagismeret
  • Felelősségteljes, önálló precíz munkavégzés, megbízhatóság, - Komplex gyártási folyamatok átlátása

Amit kínálunk

  • Kihívást jelentő multinacionális környezet
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Külföldi betanulás lehetősége
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

Munkavégzés helye

Debrecen

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Pártai Beáta
+36 30 281 3989
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest